Nexeo Plastics Poland Sp. z o.o.

Dystrybutor szerokiego asortymentu wysokogatunkowych granulatów tworzyw sztucznych oraz elastomerów termoplastycznych

Nexeo Plastics Poland Sp. z o.o.

Kontakt

Nexeo Plastics Poland Sp. z o.o.
ul. Ruchliwa 15
02-182 Warszawa, Polska

Office:
+48 22 57 55 622
+48 22 57 55 611
 +48 22 57 55 615

Dział handlowy:

Adam Zbucki
Tel. 600 772 217
azbucki@nexeoplastics.com

Andrzej Wojciechowski
Tel. 668 488 550
awojciechowski@nexeoplastics.com

Krzysztof Gomoracki
Tel. 601 190 167
kgomoracki@nexeoplastics.com

Ewa Jambor
Tel. 603 861 863
ejambor@nexeoplastics.com

Małgorzata Juchnikowska
Tel. 601 336 544
mjuchnikowska@nexeoplastics.com

Maciej Szulczyk
Tel. 601 960 456
mszulczyk@nexeoplastics.com

Magazyn tworzyw:
ul. Parzniewska 4
05-800 Pruszków

Magazyn tworzyw Nexeo

Formularz kontaktowy